Under-reporting rainfall

By: dmessaros , 10:19 PM GMT on January 12, 2017

My Acurite station data for my local panel is twice the reported data that is shown on Wunderground and the Acurite website. Weird. otherwise the snow has almost stopped. Got about two inches of fresh snow today.


The views of the author are his/her own and do not necessarily represent the position of The Weather Company or its parent, IBM.

Reader Comments

Display: 0, 50, 100, 200 Sort: Newest First - Order Posted

Viewing: 1 - 1

Page: 1 — Blog Index

1. WU_024252
7:12 PM GMT on March 17, 2017
Toplantıda, siyasal sistemlerde işlerin yapılması konusunda dünyadan gelen bir diğer katılımcı, bana fısıltıldığında,

"Konuşmaya devam etmelisiniz veya bilim adamları kendilerini iklim değişikliğine karşı politika çözümleri ile alakasız hale getirecekler." Açıkça belirtmek gerekirse, bu açıklama verilerin bulunmasıyla ilgili değil; Açık veri setleri çoktur. Bilim adamlarının kültürünü ve toplumda bilimden kaynaklanan gerginlikleri anlatan bir ifadeydi.

Bilim adamlarının muhafazakar doğasını ve bilimsel metodu anlıyorum. Bilimsel metoda, bilgiyi akıl yürütme ve üretme en sağlam yolumuz ve bu bilgiyi açıklayan belirsizlik olarak saygılıyorum. Kürlenmiş, gözden geçirilmiş ve güvenilir bilimsel veriler, bilgi, analizler ve sentezler sunmanın bilimsel kuruluşların görevidir inanıyorum. Bununla birlikte, bilim ve bilimsel bilginin, engellerin azaltılmasını gerektiren toplumun yaygın bir parçası olması gerekir; Kapıyı açma ve mistik kaldırma. Bu, güvene katkıda bulunur.

Pek çok kimse, politika, hükümet ve yönetimde bilgilendirilmiş, bilim temelli, bilgiye dayalı karar alma uygulamalarını savunmaktadır. Bu tür uygulamalar casus telefon kendini belli ediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, böyle bir uygulama günü yönetmez. Destekçiler ve muhalifler konumlarını desteklemek için bilimsel belirsizlik kullanır; Daha çok araştırma çağrısı, sol ve sağ koridorun her iki yanında, liberal ve muhafazakar bir taktik. Karar verirken, bireyler, kurumlar, şirketler ve hükümetler, nadiren, bilim temelli sonuçlara katkıda bulunan tüm dengelemelerin ölçülü ve nesnel uzlaşmasını beklemektedir.
Member Since: December 31, 1969 Posts: Comments:

Viewing: 1 - 1

Page: 1 — Blog Index

Top of Page

dmessaros doesn't have a bio yet.